eShop

Fascinující paulownia > eShop > Stromky 5 ks (P. kirl, P. tomentosa, P. shan tong, P. pao tong, P. elongata, P. biomass, P. fortunei) - 90 cm

Stromky 5 ks (P. kirl, P. tomentosa, P. shan tong, P. pao tong, P. elongata, P. biomass, P. fortunei) - 90 cm

Pět kusů stromků paulovnií podle Vašeho výběru. Stromky jsou pěstovány v plastových květináčích o průměru 26 cm, na zimu zimované v bezmrazých prostorách, výška podle aktuálního stavu cca 90 cm. Ideální je brzy na jaře začít pěstovat ve skleníku, případně chladnější místnosti, stromek do května povyroste, zesílí, poté zasadit na konečné stanoviště (prodlouží se doba růstu). Před zimou již jen uschovat do prostor s teplotou něco málo nad nulou. Sázet do země nejpozději v první polovině srpna kvůli zakořenění rostliny a lepší připravenosti na zimu.
Osobní odběr - je možný i po celý podzim a zimu. Při zaslání přes PPL nebo českou poštou je nutné stromky vyndat z květináčů, aby se do balíku vešly. Cena přepravného je podle aktuální hmotnosti zásilky a ceníku PPL a České pošty. Zaslání je možné celoročně, ve větším množství pouze v období říjen - duben, kdy rostliny nerostou a mají shozené listí, v průběhu vegetačního růstu lze zabalit jen maximálně několik rostlin do jednoho balíku.


1 250,-
 -12%
1 100,-
dostupnost: skladem

TOPlist