eShop

Fascinující paulownia > eShop > Čtyřleté stromky pěstované v kbelících (P. tomentosa, P. kirl a P. biomass) - 1,5 - 2,1 m

Čtyřleté stromky pěstované v kbelících (P. tomentosa, P. kirl a P. biomass) - 1,5 - 2,1 m

Čtyřleté stromky cca 1,5 - 2,1 m vysoké se silnějším více dřevnatým kmínkem pěstované v 18 l kbelících, které je možné vysadit ven (doporučuji ale nejpozději v červenci kvůli zakořenění, raději dříve, poté už na zimu schovat a vysadit ven až příštím rokem po zmrzlých). Vzrůst paulovnií je omezen množstvím zeminy, kterou mají kolem kořenů, proto možná zarážející výška jen cca 2 metry u čtyřletých (tyto paulovnie, pokud by byly ve volné půdě, by měly normální velikost minimálně 5 - 7 metrů). Mají ale mnohem silnější dřevnatý kmínek a tím pádem i vyšší odolnost vůči mrazům.
Celoročně je ideální osobní odběr, jinak po celý rok možnost zaslání (většinou jen po 1 ks do 1 balíku, maximálně 2 kusy) poštou. Cena zaslání se u vyšších balíků řídí ceníkem české pošty - cena balíku s jedním stromkem při zaslání poštou na dobírku = 260 Kč, v případě, že je balík vyšší než 180 cm, pošta přičítá navíc 145 Kč za nadrozměrný balík.


900,-
dostupnost: skladem

TOPlist